Sagos

 • Originalūs ir kūrybiški drabužiai yra tokie nuo A iki Ž. Nieko keisto, kad daugelis mezgėjų stengiasi, kad visas drabužis būtų kuo unikalesnis, kad jis būtų tik rankų darbo ir kiekvienas jame komponuojamas akcentas būtų išskirtinis. Šįkart mes apie sagas, kurios labai dažnai naudojamos ne tik todėl, kad reikia susisegti skirtingus megztinio skvernus, tačiau ir todėl, kad norisi dekoruoti drabužį. O unikalios medinės sagos ne tik labai puikiai atrodo, tačiau tuo pačiu ir sukuria individualumo bei asmeniškumo įspūdį.

   

  Sagos internetu ir geriausių pasirinkimas

  Mezgimui.lt sagų katalogas suteikia galimybę peržiūrėti skirtingas sagas ir pagal savo poreikius rasti tas, kurios Jums labiausiai tinka. Palyginę kelis variantus kur kas paprasčiau pasirinksite ir tinkamiausius. Ypač skoningai atrodo medinės sagos, kurios labai puikiai tinka tiek prie klasikinio stiliaus, tiek modernumu kvepiančio dizaino. Medinės sagos dera ir prie ryškių ir blankesnių siūlų. Bene dėl savo universalumo jos yra tokios mėgstamos. Paprasčiausiai verta įsigyti didelius kiekius, kadangi tikrai anksčiau ar vėliau teks sagas panaudoti, kadangi jos labai lengvai komponuojamos prie įvairiausių stilių aprangos.

  Perkant internetu įvertinkite kelias pagrindines charakteristikas, kurios nulemia tinkamiausių sagų pasirinkimą.

  • Sagos yra skirtingo dydžio, tad tai svarbus kriterijus ieškant tinkamiausių. Kai sagos atlieka tik susegimo funkciją - dažniausiai pasirenkamos sagos atitinka mezginio proporcijas. Tačiau kai jų reikia dekorui – puikus pasirinkimas yra gana nestandartinio dydžio sagutės. Nepamirškite, kad jomis dekoruoti galima ne tik megztinius ir sukneles, tačiau ir kojines bei pirštines.
  • Sagos internetu taip pat pasirenkamos ir pagal medžiagą iš kurios jos yra pagamintos. Kaip jau minėjome – medinės atrodo ypač puikiai, tad dažnas jas renkasi. Visgi, egzistuoja ir platesnis pasirinkimas. Spalvotos, plastikinės vaikiškos sagos dažniausiai mėgstamos dėl gana ryškių atspalvių. O vaikiškuose drabužiuose stengiamasi komponuoti ir ryškesnes sagas bei kitus dekoro elementus.
  • Mezgimui.lt parduotuvė siūlo skirtingas sagas, tačiau jeigu Jums kyla klausimas, kurios yra geriausios – siūlome rinktis tokias, kurios turi mini skylutes siūlams perverti. Tokių sagų prisiuvimas yra gana paprastas ir greitas, tam nereikia jokių specialių įgūdžių, sagos atrodys puikiai ir tuo pačiu jomis susisegti nebus sudėtinga.
  • Žinoma, svarbus kriterijus yra ir stilius. Kai jau minėjome, pasirinkę universalų variantą visada pataikysite į taktą.
  • Mezgimui.lt sagų kaina – patraukli ir daugelis klientų džiaugiasi, kad reguliariai siūlomos akcijos padės Jums sutaupyti ir įsigyti pačios geriausios kokybės sagas mažesnėmis kainomis. Parduotuvė lanksčiai reaguoja į klientų užklausas, tad jeigu perkate didesnius kiekius – taip pat galite pasinaudoti teikiamomis akcijomis.
  Prekių nėra.
 • Sagų pristatymas ir kitos galimybes


  Sagos internetu užsakomos labai dažnai, kadangi žmonės nori kur kas greičiau ir paprasčiau gauti tas mažas smulkmenas, be kurių drabužis taip niekada ir nebūtų baigtas.


  Mezgimui.lt pasirūpina, kad užsakyti gaminiai būtų pristatyti iki pat Jūsų namų durų. Ir visiškai jokio skirtumo – kuriame Lietuvos mieste gyvenate, kadangi stengiamės kiekvienam klientui sutekti galimybę apsipirkti pigiau, kokybiškiau ir greičiau.

  • Vilniuje.
  • Kaune.
  • Klaipėdoje.
  • Šiauliuose.
  • Ir kituose šalies miestuose.

  Užsisakius sagas galite jaustis visiškai ramus, kad jos greitai pasieks nurodytą adresą. Pirkti paprasta ir tai neužima daug laiko, o sagos dažniausiai užsakytą adresą pasiekia vos per porą dienų ir nesvarbu, Jūs sagų laukiate Kaune ar Vilniuje. Pirkti internetu taip pat verta ir todėl, kad netikusias sagas suteikiama galimybė grąžinti ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Tiesa, tokie atveji beveik nepasitaiko, kadangi mes prekiaujame tik tokiais gaminiais, kurie kuriami pačių geriausių gamintojų visame pasaulyje. Tai geriausiai gali įrodyti mūsų katalogas, kuriame matyti tik pripažintų gamintojų prekiniai vardai.


  Tiek siuvimas, tiek mezgimas bus kur kas didesnis malonumas, jeigu po ranka visada bus sagos, kurios ne tik padės drabužiui tapti kur kas funkcionalesniu, tačiau ir gražesniu. Suteikite jam daugiau individualumo ir džiaukitės rūbu, kuris atrodo puikiai ir kuris yra vienetinis Jūsų dirbinys!