Siūlų vyniotuvai

 • Siūlų vyniotuvai reikalingi daugeliui mezgėjų dėl labai įvairių priežasčių. Pirmiausia juos naudoja verslininkai, kurie nori didelius siūlų kiekius suskaidyti kur kas mažesniais. Dėl lygiai tos pačios priežasties vyniotuvai reikalingi ir paprastiems žmonėms, kurie perka didelius kiekius siūlų, tačiau nenori jų vežiotis visur su savimi. Juk kai kuriems mezgimas yra tokia svarbi gyvenimo dalis, kad be savo mezginio neina nei į ligoninę laukti eilėje, nei važiuoja traukiniu. Galiausiai, vyniotuvai labai pasitarnauja ir tokiu atveju, kai reikia išardyto mezginio siūlus tvarkingai laikyti ant ritės, kad nuo jos megzti būtų kur kas paprasčiau, siūlai nesusivytų.

   

  Vyniotuvai internetu

  Siūlų vyniotuvas internetu – greitas ir paprastas būdas įsigyti tai, ko Jums reikia, kad siūlų sutvarkymas būtų malonumas. Parduotuvė Mezgimui.lt siūlo ne tik skirtingus vyniotuvus, tačiau ir reguliariai skelbia akcijas, kurios Jums leis galimybę sutaupyti. Prekybos vietoje taip pat siūlomi tiek mezgimo, tiek nėrimo siūlai, kurie gali būti vyniojami specialiu prietaisu. Tiek jo, tiek siūlų kaina yra nedidelė, tad pasinaudokite galimybe mezgimo procesą padaryti kur kas paprastesniu.


  Jeigu turite klausimų apie šią įrangą bei kitas prekes, kurios parduodamos mūsų prekybos vietoje – kviečiame susisiekti individualiai ir mes mielai atsakysime į visus klausimus bei padėsime pasirinkti Jums labiausiai tinkamus mezgimui skirtus daiktus, kurie suteiks Jums galimybę ne tik išmokti tinkamai megzti, tačiau ir lavinti savo įgūdžius šioje sferoje.
   

  Siūlų vyniojimo mašinėlė KnitPro
  Kodas: 10941

  Rankinė siūlų vyniojimo mašinėlė KnitPro

  36.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Rankinis siūlų vyniotuvas


  Siūlų vyniotuvai yra labai skirtingi, tad pagal savo poreikius ir įvertinus tai, kaip dažnai ši įranga gali būti Jums reikalinga – rinkitės ir konkretų variantą. Štai siūlų vyniojimo mašinėlė gali veikti rankiniu arba elektriniu būdu. Rankinis siūlų vyniotuvas reikalauja daugiau laiko ir veikia kur kas lėčiau. Todėl šis pasirinkimas labai puikiai pasitarnauja tokiu atveju, kai norite sėkmingai išardyti seną mezginį, susivynioti siūlus ir vėliau panaudoti siūlus naujam mezginiui. Toks ekologiškas požiūris į drabužius – labai sveikintinas, o kokybiški vyniotuvai pasirūpins, kad šis darbas nebūtų sudėtingas. Rankiniu būdu veikiantys vyniotuvai nereikalauja daug energijos, kadangi sukti rankenėles labai paprasta, tam nereikia daug pastangų, galiausiai, mezgimo siūlai suvyniojami labai tvarkingai.

  Rankinė mašinėlė yra prisukama prie stalo arba lentelės. Ten, kur Jums patogiausia, kad siūlų vyniojimas būtų malonumas, o ne darbas.

   

  Elektrinis siūlų vyniotuvas


  Kuomet Jums reikia dažnai vynioti siūlus, taip pat, didelius kiekius – tokiu atveju rekomenduojama elektrinė įranga, kuri viską atliks už Jus. Veikimo mechanizmas labai paprastas. Naudodamiesi instrukcija tinkamai perverkite siūlą iš ritės iš kurios reikia išvynioti siūlus. Įsijungus mygtuką sistema pradeda veikti automatiškai ir dideliu greičiu siūlai tvarkingai pervyniojami iš vienos ritės į kitą.
  Komplekte rasite įrangą, dvi rites ir siūlų įtempėją, kuris pasirūpins, kad siūlas būtų tvarkingai vyniojamas nesusiveltų, gražiai padengtų ritę.