Vilnoniai siūlai

 • Vilna – dažniausiai sutinkamas natūralus pluoštas. Šio tipo gaminiai yra itin artimi lietuviams  – megztiniai, vilnonės antklodės, šalikai, kojinės. Nekeista, kad ši medžiaga dažnai tapatinama su šiluma. Toks įprotis klostosi nuo pat mažų dienų – naujagimiams vilnonės kojinės užmaunamos ant pėdų tam, kad suaktyvintų kraujo cirkuliaciją. Šiek tiek paaugus, iš vilnonių siūlų numegzti drabužiai šildo mus šaltomis žiemos naktimis ir žvarbiais rudens vakarais. 


  Šilumą teikiantys vilnoniai siūlai

  Vilnoniai siūlai išgaunami iš natūralios avių vilnos. Prekiaujame tik aukščiausios kokybės siūlais, suteikiančiais galimybę pagaminti pačius nuostabiausius, šilumą spinduliuojančius rankdarbius. Mūsų prekių kataloge rasite plačią vilnonių siūlų spalvų paletę: raudoni, geltoni, žali, mėlyni, juodi, balti ir t. t. Parduodamų prekių storis ir ilgis gali varijuoti, tad atidžiai skaitykite techninę informaciją, nurodytą kiekvieno produkto puslapyje.


  Kokybė ir kaina

  Klientams visada stengiamės pateikti gaminius, kurie išlaikytų tobulą kainos ir kokybės santykį. Čia pardavinėjami vilnos siūlai yra itin patvarūs, ilgaamžiai, išgauti iš geriausios avių vilnos. Visgi, tai netrukdo mums lepinti ištikimuosius klientus, kaskart vis pritaikant naujas akcijas ar nuolaidas pamėgtiems produktams. Nors kokybė puiki, tačiau kaina – patraukli!


  Ilgaamžiški vilnoniai siūlai

  Grynos vilnos natūralūs ir stori siūlai pasižymi tvirtumu, tad puikiai tarnauja, net ir nešiojant iš jų numegztus arba nunertus drabužius kiekvieną dieną. Kadangi jie yra labai tvarūs, net ir reguliariai skalbiant nepraranda nei savo siūlo stiprumo nei spalvos. Dėl šios priežasties, vilnonio siūlo drabužis Jums tarnaus ilgai.

  Vilnoniai siūlai
  Kodas: WO24

  Sudėtis: 100% vilna WO
  Metražas: 100g/900m

  7.65
  (7.65/Kg)
  8.50 Sutaupykite 0.85
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Vilnoniai siūlai
  Kodas: WO855

  Sudėtis:  100% vilna
  Metražas: 100g/460m
  Suktas iš 7 gijų
  Gelsva, pieno


  Состав: 100% шерсть 
  Метрики: 100 г / 460 м

   

  16.00
  (16.00/Kg)
  Vilnoniai siūlai
  Kodas: WO31

  Sudėtis: 100% vilna WO
  Metražas: 100g/400m

  10.00
  (10.00/Kg)
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Siūlai su Alpakos vilna
  Kodas: ALP561

  Sudėtis: 15% Alpakos vilna WP, 85% vilna WO
  Metražas: 100g/180m
  Pilka marga

  Состав: 15% шерсть альпака, 85% шерсть

  30.00
  (30.00/Kg)
  Vilnoniai siūlai
  Kodas: WO22

  Sudėtis: 80% Ėriuko vilna, 20% akrilas 
  Metražas: 100g/700m
  Suktas iš 2 gijų (2/14)
  Spalva: labai graži ruda šokoladinė

  18.00
  (18.00/Kg)
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Vilnoniai siūlai tiksiantys net ir kūdikiams!

  Kadangi siūlas pasižymi švelnumu – tai puikus pasirinkimas kūdikiams ir žmonėms, kurie turi jautrią odą. Mes reguliariai siūlome nuolaidas, tad akcija Jums leis dar labiau sutaupyti ir, užsisakius internetu, siūlai ne tik greitai pasieks nurodytą adresą, tačiau kainuos nedaug, tarnaus ilgai, džiugins savo kokybe.

  Greitas pristatymas, platus pasirinkimas

  Siūlome labai platų vilnonių siūlų pasirinkimą kiekvienam ir kiekvienai, kuri nori nusimegzti nuostabų drabužį sau, savo artimam žmogui, nori pasidovanoti išskirtinę dovaną. Mezgimo siūlai yra pristatomi labai greitai, tad tai puikus pasirinkimas skubantiems asmenims, kurie neturi laiko ieškoti optimalios ir praktiškos dovanos, kuri tikrai patiktų gavėjui. Tokiu atveju jokio skirtumo, ar gyvenate Kaune, ar Vilniuje – vilnoniai siūlai pasieks Jus greitai. Užsakymo atlikimas internetu užtrunka vos kelis paspaudimus. Išsirinkite labiausiai norimą prekę ir dėkite ją į krepšelį!

  Vilnoniai siūlai – viskam!

  Lietuviški vilnos siūlo labai puikiai tinka ir kojinėms, ir megztiniams, taip pat, šalikams, pirštinėms bei chalatams, tad vietoje naujo drabužio įsigijimo nusipirkite siūlų ir pats nusimegzkite gražiausią drabužį. Arba, nupirkite siūlų mamai, kadangi ji tikrai sėkmingai numegs tai, ko Jums reikia.