Mezgimo virbalai

 • Mezgimo virbalų sudėtis ir kokius pasirinkti?


  Paprastai mezgimo virbalai gaminami iš lengvųjų metalų lydinių, dažniausiai aliuminio arba žalvario, kuris padengiamas plonu nikelio sluoksniu, kuris yra itin glotnus ir apsaugo nuo oksidacijos. Taip pat neatsisakoma ir klasikinių medinių virbalų, kurie yra nušlifuoti idealiai, dėl to puikiai slysta ir malonu laikyti rankose. Pasaulyje plačiai vertinami Knitpro virbalai, kurie dažnai vadinami kokybės garantija.


  Akivaizdu, kad Knitpro Cubics virbalai labai skirtingi, tad kokius pasirinkti?


  ● Virbalai gali būti su valu, arba be jo? Ar Jums yra skirtumas, kokius pasirinksite? Populiariausias pasirinkimas – su valu, 40 cm ilgio.
  ● Skiriasi ir jų storis: ploni, stori, vidutiniai. Rinkitės pagal siūlus. Geriausia, kai namuose turimų virbalų dydžiai skiriasi, tad prireikus turėsite reikalingas po ranka.
  ● Skiriasi ir virbalų kaina, tad įvertinkite galimybes. Mezgimui.lt reguliariai siūlo akcijas, tad sekite informaciją.
  ● Stori virbalai gali būti metaliniai arba mediniai. Daugelis moterų teigia, kad mediniai malonesni rankoms, tačiau jie ne tokie patvarūs kaip kad metaliniai.
  ● Parduotuvė siūlo ir skirtingo dizaino gaminius, tad koks labiausiai patinka Jums? Juk kur kas maloniau megzti, kai rankose – stilingi virbalai.
  ● Virbalai gali būti skirti būtent pynėms, greitam mezgimui, apvaliam mezgimui bei konkrečioms kitoms funkcijoms atlikti.

  Kokybiški virbalai internetu – puiki dovana megzti mėgstantiems žmonėms. Įsigykite juos dabar internetu!