Prisukami virbalai

 • Prisukami virbalai yra puikus pasirinkimas toms mezgėjoms ar mezgėjams, kurie dažnai mezga labai įvairius gaminius ir kiekvienam reikalingi skirtingo ilgio virbalai. Jeigu norite sutaupyti ne tik pinigus, tačiau ir vietą, kad netektų stalčiuose turėti labai daug skirtingų virbalų – puikus pasirinkimas yra šie mezgimui skirti virbalai, kurie pagal poreikius gali būti ilginami arba trumpinami.
  KnitPro mezgimui skirti virbalai – puikus pasirinkimas moterims ir vyrams, kuriems megzti labai patinka ir jie negali įsivaizduoti savo kasdienybės be šios veiklos. Mezgimui.lt siūlo labai įvairius virbalus ir siūlus, tad kiekvienas ras ko ieško pagal savo poreikius.

   

  Prisukami virbalai internetu

  Prisukami virbalai parduotuvėje Mezgimui.lt – geriausias būdas įsigyti aukštos kokybės mezgimui skirtus virbalus kur kas mažesnėmis kainomis.

  • Prisukami virbalai dažnai parduodami su akcija, tad sekite info ir pasinaudokite galimybės sutaupyti.
  • Užsisakytus virbalus pristatome labai greitai iki pat Jūsų namų durų. Viskas tik dėl Jūsų patogumo!
  • Netikusius virbalus priimame atgal ir grąžiname pinigus, tačiau tokių atvejų beveik nepasitaiko, kadangi mes stengiamės dėl savo klientų.
  • Siūlome labai daug skirtingų tipų virbalų, kurie skiriasi savo charakteristikomis. Prisukami virbalai tikrai nėra vienintelis pasirinkimas, tad jeigu norite megzti labai įvairius kūrinius – verta turėti kelis skirtingus virbalų tipus savo namuose.
  • Jeigu turite kokių nors klausimų ir nesate tikras, kurie prisukami virbalai labiausiai tinka Jūsų atveju – susisiekite su Mezgimui.lt ir kartu rasime geriausią pasirinkimą!

  KnitPro prisukami virbalai – tobulas pasirinkimas tiems ir toms, kuriems mezgimas – malonumas ir norisi kiekvieną kartą išbandyti vis sudėtingesnius gaminius!Tobulumui ribų nėra, o su tinkamomis priemonėmis mokytis yra kur kas paprasčiau!
   

  Prisukamų medinių kvadratinių virbalų rinkinys JADORE CUBICS
  Kodas: 19301

  Nuostabi dovana.
  Vieni populiariausių, daugiausia gerų atsiliepimų sulaukiantys - mediniai kvadratiniai virbalai. 
  Levandų spalvos dėkle 7 poros prisukamų kvadratinių tamsiai levandinės spalvos virbalų, 4 vienetai valų, 8 antgaliai virbalams, 4 rakteliai, 1 komplektas valų sujungėjų.

  67.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Prisukamų medinių kvadratinių virbalų rinkinys J’ADORE CUBICS
  Kodas: 19302

  7 poros prisukamų virbalų ir reikmenys klasikinėje pakuotėje.

  69.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  KNITPRO NOVA DELUXE METALINIŲ PRISUKAMŲ VIRBALŲ RINKINYS
  Kodas: 10613

  KnitPro Nova – lengvi metaliniai prisukami virbalai.

  Rinkinyje rasite net 8 poras nuostabiai lengvų ir tvirtų virbalų: 3.5mm; 4.0mm; 4.5mm; 5.0mm; 5.5mm; 6.0mm; 7.0mm; 8.0mm.

  Virbalų ilgis: 11,5 cm. 

  59.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Prisukamų žalvarinių virbalų rinkinys KnitPro Nova Metal
  Kodas: 10616

  8 skirtingų dydžių prisukamų virbalų rinkinys su priedais.

  65.00
  Prisukamų žalvarinių virbalų rinkinys KnitPro Zing Deluxe
  Kodas: 47424

  8 poros prisukamų virbalų ir reikmenys klasikinėje pakuotėje.

  69.00
 • Kodėl prisukami virbalai yra toks geras pasirinkimas?

  1. Mezgimui.lt prekybos vietoje galite rasti ypač inovatyvius virbalus, kurie yra pagaminti iš laminuoto beržo medienos. Šio tipo virbalai ne tik labai stilingi, tačiau juos labai patogu laikyti rankose, neslysta, lengva megzti.
  2. Prisukami virbalai yra labai lengvi, tad net ir sujungus kelis skirtingus virbalus – jie vis tiek išlaikys savo lygumą ir jais megzti bus tikras malonumas.
  3. Didelis privalumas – komfortas. Unikali ir tuo pačiu ergonomiška virbalo forma užtikrina, kad net ir po ilgo mezgimo rankos nepavargs.
  4. Jie ne tik lengvi, tačiau ir lygūs, tad mezgimo metu mezginį bus paprasta pastumti į šoną.
  5. Kadangi mezgant nepavargsta rankos – tai puikus pasirinkimas toms mezgėjoms ar mezgėjams, kurie skundžiasi artrito problemomis.
  6. Žalvariniai vaizdeliai yra padengti nikeliu, kuris garantuoja ne tik puikią išvaizdą, tačiau ir ilgaamžiškumą bei kokybę.

  Nesvarbu, ką planuojate megzti – prisukami virbalai yra puikus pasirinkimas kiekvienam ir kiekvienai, kuri nori, kad mezgimas liktų malonumu. Svarbiausia, kad išmokus manevruoti virbalais – tas malonumas gali virsti darbu, kuris dar ir atneš finansinės naudos!