Virbalai kojinėms

 • Lietuviškas klimatas ne visada džiugina, tad nieko keisto, kad vėsiuoju metų laiku daugelis mūsų kiekvieną dieną nešioja vilnones kojines. Juolab, dažnas su jomis miega ir vasaros metu, kadangi vos tik atšąla kojos – ateina ir įvairiausios peršalimo ligos. Kadangi nusimegzti kojines pačiam nėra sudėtinga – siūlome įsigyti kokybiškus virbalus, susipažinti su siūlų savybėmis ir džiaugtis nuostabiomis kojinėmis, kurios jus džiugins ne vienerius metus.


  Mezgimui.lt siūlomi virbalai kojinėms megzti gali būti:

  1. Žalvariniai.
  2. Aliuminiai.

   

  Kodėl verta rinktis specialius virbalus?

  KnitPro Zing virbalai kojinėms padeda megzti ne tik maloniai, tačiau ir sukurti išskirtinio dizaino kojines, kurias puošia įvairūs raštai. Žinoma, kojinės gali būti mezgamos ir su tam nepritaikomais virbalais, tačiau netinkami dažniausiai labai apsunkina rankas, mezgimo procesas tampa labai varginantis, megzti būna nebemalonu.


  Mezgimas turi būti malonumas, o ne darbas. O iš šios veiklos papildomai galima ir užsidirbti. Žinoma, tokiu atveju reikalingi didesni kiekiai ir būtini tiek specialūs mezgimui skirti virbalai, tiek būtent kojinėms pritaikyti siūlai. Labiausiai rekomenduojama vilna, kuri padeda numegzti ne tik labai gražias, tačiau ir šiltas kojines, kurios sušildys kojas šaltais žiemos vakarais.
   

 • Kokie virbalai kojinėms yra geriausi?


  Parduotuvė Mezgimui.lt siūlo labai daug skirtingų virbalų, tad visada verta susipažinti su charakteristikomis, kad jaustumėtės ramūs radę geriausią kokybę. Juolab, perkant internetu peržiūrėti visas galimybes yra paprasta, o akcijos, kurios siūlomos reguliariai, sumažins kainą.


  Ieškodami virbalų kojinėms megzti siūlome įvertinti šiuos svarbius kriterijus:

  • Kaip jau minėjome, pirmiausia skiriasi medžiaga iš kurios virbalai yra pagaminti. Galimi aliuminiai bei žalvariniai. Tiek vieni, tiek kiti – labai tvirti, puikiai tarnauja. Suteikia galimybę maloniai megzti neapkraunant savo rankų.
  • Taip pat varijuoja ir virbalų storis. Šį niuansą reikia vertinti apgalvojus – kokiais siūlais planuojate megzti. Jeigu mėgstate ne tik storas, tačiau ir plonas kojines – tokiu atveju siūlome įsigyti daugiau vienetų, kad reikalingi virbalai visada būtų po ranka. Storis gali varijuoti nuo 2 mm iki 4.5 mm. Nesate tikras, kokio storio virbalai reikalingi pagal pasirenkamus siūlus? Kviečiame susisiekti ir mes patarsime!
  • Skiriasi ir virbalų ilgis. Dažniausiai kojinėms megzti nereikalingi labai ilgi, kadangi standartinės kojinės schema puikiai telpa ant 20 cm virbalų ilgio. Būtent šis ilgis yra pritaikytas kojinių mezgimui.
  • Kojinėms megzti reikalingi net 5 virbalai. Štai todėl verta pirkti komplektus, kurie ir yra subalansuoti būtent šio mezginio kūrimui. Tokiu atveju neteks atskirai ieškoti priemonių po vieną. Juolab, perkant 5 vnt. kaina visada bus mažesnė, nei perkant po vieną atskirai.

  Mezgimui.lt virbalai kojinėms – galimybė patogiai, gretai ir paprastai išmokti megzti kojines. Išbandykite skirtingus siūlus ir tegul nuostabios kojinės džiugina Jus bei namiškius ištisus metus.