Virbalai pynėms

 • Esate kūrybiškas žmogus ir į kiekvieną mezginį žiūrite labai lanksčiu žvilgsniu? Tokiu atveju rekomenduojame įsigyti kokybiškus virbalus, kurie leis Jums be jokio vargo numegzti tokius mezginius, kurie ne tik puikiai atrodys, tačiau jų priežiūra nebus sudėtinga, jie ilgai tarnaus. Štai įvairiems raštams kurti labai rekomenduojami specialūs mezgimui skirti virbalai. Kodėl naudinga įsigyti specialius? Kadangi su jais mezgimas bus kur kas greitesnis ir paprastesnis. Pavyzdžiui, vienas iš puikių pasirinkimų yra virbalai pynėms.

   

  Virbalai pynėms internetu

  Virbalai pynėms internetu – greitas būdas rasti Jums labiausiai tinkamus virbalus. Parduotuvė Mezgimui.lt reguliariai siūlo įvairias akcijas ir nuolaidas, kurios suteikia galimybę virbalus įsigyti pigiau, tad kaina – mažesnė, tačiau kokybė išlieka lygiai tokia pat puiki.


  KnitPro virbalai yra pristatomi iki pat Jūsų namų durų, tad nieko nelaukę užsisakykite. O jeigu turite klausimų – prašome susisiekti individualiai ir mes mielai atsakysime į Jums iškilusius klausimus, pateiksime rekomendacijas bei garantuosime, kad rasti virbalai pynėms padės Jums sukurti nuostabiausius raštus ne tik ant megztinio, tačiau ir tokių nedidelių mezginių kaip kad kojinės.
   

  Virbalai pynėms (3vnt - 3,25mm, 4,0mm ir 5,5 mm) KnitPro Symfonie
  Kodas: 20501

   KnitPro Symfonie virbalai pynėms (3vnt.) Nr. 3,25mm, 4,0mm ir  5,5mm. 

  6.50
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Virbalai pynėms (2vnt - 6mm ir 8mm) KnitPro
  Kodas: 45503

  Pagalbiniai lenkti virbalai pynėms.

  3.75
  Virbalai pynėms (2vnt - 2,5mm ir 4.0mm) KnitPro
  Kodas: 45501

  Pagalbiniai lenkti virbalai pynėms.

  1.70
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Virbalų pynėms charakteristikos

  Mezgimui skirti virbalai pynėms užtikrina, kad pavyks ne tik numegzti nuostabias pynes, tačiau taip pat ir mezgimo metu rankos visiškai nepavargs.

  • Virbalai yra gana lengvi, tad jais paprasta manevruoti ir pynių mezgimas yra labai paprastas.
  • Tuo pačiu net ir būdami lengvi ir gana ploni jie yra ilgaamžiai, tad kartą įsigijus kokybiškus virbalus pynėms – kažin ar teks juos keisti naujais.
  • KnitPro virbalai atrodo stilingai, tad siūlome rinktis margus, išskirtinio dizaino virbalus. Juk malonu megzti stilingai!
  • Verta įsigyti komplektus, kadangi juose parduodami virbalai yra skirtingo storumo. Tai ne tik padeda išgauti skirtingo dydžio pynes, tačiau virbalai varijuoja ir pagal pasirenkamus siūlus.
  • Skiriasi ne tik virbalo storis, tačiau ir ilgis. Jeigu Jums tai aktualu – taip pat įvertinkite šį kriterijų.

  Virbalai pynėms leis Jums net ir į pačius sudėtingiausius mezginius pažiūrėti kur kas paprasčiau ir tuo pačiu sukurti nuostabaus grožio drabužius be jokio vargo. Svarbiausia išbandyti kuo daugiau skirtingų technikų, kurios leis Jums tobulėti. O su tinkamomis priemonėmis tobulėti yra kur kas paprasčiau!