Nėrimo vąšeliai

 • Kol vienos moterys ir vieni vyrai džiaugiasi mezgimo teikimais malonumais, tuo tarpu kiti mieliau renkasi nėrimą, kadangi ir su vąšeliu galima pagaminti labai daug gražių aksesuarų ir net drabužių. Nors dažnai sakoma, kad nėrimo vąšeliai yra pirmas žingsnis link virbalų, kadangi nėrimas yra kur kas paprastesnis darbas, tačiau norėdami nunerti sudėtingus gaminius tikrai turėsite skirti tam laiko. Tiesa, tik su gerais vąšeliais gaminys atrodys tvarkingai ir pats mezgimas nebus varginantis.


  Nėrimo vąšelio pasirinkimas

  Jeigu norite, kad nėrimui skirtas vąšelis Jums tinkamai tarnautų – svarbu įsigyti tinkamą priemonę. Mezgimui.lt siūlo skirtingus vąšelius, tad įvertinus savo poreikius įsigykite tinkamą. O dar geriau – bent kelis, kad po ranka būtų visi reikalingi įrankiai.


  Nėrimo vąšeliai dažniausiai pasirenkami įvertinus šiuos aspektus:


  Vąšelio medžiaga: aliuminis ar plieninis?
  ● Kotelis, kuris gali būti išlaikęs natūralų aliuminį arba dekoruotas spalvomis iš plastikos.
  ● Skiriasi vąšelio storis, o tai lemia ir tinkamiausių siūlų pasirinkimą bei planuojamą gaminį.
  ● Kokybiškam nėrimui siūlome įvertinti vąšelio ilgį bei Jūsų pirštų ilgius.
  Šie kriterijai padės nuspręsti, koks vąšelis Jums tinka. Jeigu nieko nenusimanote šioje sferoje, tačiau norite mylimam žmogui įteikti vąšelį dovanų – tokiu atveju visada galite susisiekti su Mezgimui.lt konsultantais.

  Aliuminiai vąšeliai su rankenėle
  Kodas: 3080
  Aliuminiai nėrimo vąšeliai su tvirta, patogia rankenėle.
  3.25 - 3.90
  Aliuminiai vąšeliai
  Kodas: 3090
  Aliuminiai nėrimo vąšeliai su tvirta, patogia rankenėle. Unikali rankenėlės spalva kiekvienam vąšelio dydžiui.
  3.25 - 4.60
 • Kokius rankdarbius išbando lietuvės?


  Nėrimo vąšeliai yra ne tik puiki galimybė maloniai praleisti laiką, tačiau ir tuo pačiu sukurti sau arba kitam kažką naudingo ir vertingo. Lietuvės taip pat mielai perka mezgimo priemones, kadangi su jomis kur kas greičiau galima sukurti didelius drabužius. O dekoravimui puikiai tiks siuvinėjimo priemonės, kurios net ir pradžiamoksliui padės be jokio vargo sukurti tokį grožį, kuris atrodys labai profesionaliai.


  Mezgimui.lt nuolatos skelbia akcijas ir nuolaidas, kurios leidžia nėrimo vąšelius įsigyti mažesnėmis kainomis, tad jeigu norite kokybės, kuri nebūtų brangi – siūlome sekti mūsų informaciją. Tiesa, prekės pas mus yra konkurencingomis kainomis, lenkiame konkurentus, kadangi norime, jog kuo daugiau lietuvių puoselėtų rankdarbius ir tai, ką išmoko iš savo senelių.

  Nėrimas – malonumas, išbandykite jį!