Tvido siūlai

 • Kokybiški tvido siūlai dažniausiai džiugina funkcionalumu, kadangi iš jų galima pagaminti labai įvairius drabužius, kurie tinka skirtingais sezonais. Kadangi šio tipo siūlai naudojami tiek mezgant rankomis, tiek mašinomis – puikiai patenkina tiek verslininkų, tiek individualių mezgėjų poreikius. Prieš mezgant tvido siūlais rekomenduojame nusimegzti mažą pavyzdį, kuris leis pamatyti – kaip krenta šiais siūlais megztas raštas. Dažniausiai jis kinta, tad pamačius kelis žingsnius į priekį – pavyks apsispręsti, ar tvido siūlai Jums tinkamas pasirinkimas.

   

  Tvidas – kas tai?

  Šių siūlų reikšmė turbūt žinoma daugeliui, nes audinys labai plačiai naudojamas skirtingo pobūdžio drabužiams pagaminti. Mezgimui.lt gali nudžiuginti ir labai plačia spalvų palete, kuri leis nusimegzti tokius drabužius, kokių labiausiai norite. Ne tik modelio prasme, tačiau ir spalvine gama.


  Žinoma, dar vienas privalumas, kad tvidas suteikia galimybę išlaisvinti savo fantaziją. Paprasčiausiai megzti šiais siūlais labai paprasta, o manevringi atspalviai padeda sukurti išskirtinio grožio drabužius. Tvido siūlai labai puikiai tinka ir tokiu atveju, kai mezgama lygaus rašto drabužius, ir tokiu atveju, kai norite išskirtinio grožio raštuotų gaminių. Galiausia, iš šių siūlu kurti drabužiai labai nesunkiai derinami su kitokių siūlų apranga: tiek su lengvomis skraistėmis, tiek su storomis vilnonėmis kojinėmis.

   

  Tvido siūlai internetu

  Šių siūlų vilna yra labai mėgstama, tad visada verta įsigyti didesnius jos kiekius. Ypač tokiu atveju, kai pamatėte nuolaidą. Mezgimui.lt reguliariai siūlo įvairias akcijas, tad sekite informaciją ir įsigykite mezgimo siūlus pigiau.


  Tvidas, užsisakius internetu, bus pristatytas iki Jums labiausiai tinkamos vietos Jums labiausiai tinkamu metu. Audinys papildomai įgauna garantijas, tad visada turite grąžinimo galimybę, jeigu gauta vilna jums netinka. Mezgimui.lt siūloma siūlų kaina – patraukli, tad pirkite internetu ir sutaupykite. Galiausiai, mezgimo siūlų katalogas nuolatos pildomas, tad sekite info ir žiūrėkite, ką parduotuvė pasiūlys Jums rytoj. Jeigu turite klausimų dėl siūlų pasirinkimo – visada galite susisiekti su mumis asmeniškai. Atsakysime į visus klausimus ir rasime kompromisą, kuris patenkins visų poreikius. Jeigu Jums reikalingi dideli vilnos kiekiai – kreipkitės asmeniškai.

  Tvidas 80% merino vilna
  Kodas: TV42

  Sudėtis: 80% Merino vilna VW, 20% Nailonas PA
  Metražas: 100g/450m
  Suktas iš dviejų gijų
  Baklažano, bordo, samaninė

  Ингредиенты: 80% мериносовая шерсть VW, 20% нейлон PA 

  25.00
  (25.00/Kg)
  Tvidas
  Kodas: TV36

  Sudėtis: 45% Merino vilna VW, 25% šilkas SE, 30% Nailonas PA
  Metražas: 100g/400m
  Tamsiai mėlyna

  Ингредиенты: 45% мериносовая шерсть VW, 25% шелк SE, 30% нейлон PA 

  34.00
  (34.00/Kg)
  Tvidas
  Kodas: TV40

  Sudėtis: 100% Merino vilna VW
  Metražas: 100g/200m
  Tamsesnė rožinė su žaliais, geltonais, orandžiniais taškeliais

  38.00
  (38.00/Kg)
  Tvidas
  Kodas: TV37

  Sudėtis: 75% Medvilnė CO,  25% šilkas SE
  Metražas: 100g/300m

  42.00
  (42.00/Kg)
  Tvidas
  Kodas: TV32

  Sudėtis: 85% Merino vilna VW, 10% Alpakos vilna WP, 5% šilkas SE
  Metražas: 100g/300m

  38.00
  (38.00/Kg)
  100% šilkas
  Kodas: SE164

  Sudėtis: 100% šilkas SE  (laukinis šilkas)
  Metražas: 100g/600m
  2/12
  FB SILK Filati Buratti

  Состав: 100% шелк SE
  Метрики: 100 г / 600 м

  65.00
  (65.00/Kg)
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Tvido siūlai
  Kodas: TV24

  Sudėtis: 100% Merino vilna WV
  Metražas: 100g/280m
  Spalva: žalsva

  Состав: 100% шерсть мериноса WV
  Метрики: 100 г / 280 м 

  34.00
  (34.00/Kg)
 • Tvidas – skirtingiems drabužiams


  Tvido siūlai naudojami labai skirtingo pobūdžio drabužiams pagaminti. Kodėl? Tvido drabužiai ne tik puikiai atrodo, tačiau ir nėra lepūs, jiems nereikia skirti daug priežiūros, kad ilgą laiką pavyktų džiaugtis funkcionalumu.

  Populiariausi ir dažniausiai mezgami tvido drabužiai:

  • Švarkas;
  • Švarkelis;
  • Suknelė;
  • Sijonas;
  • Striukė;
  • Paltas;
  • Liemenė
  • Kelnės.

  Tvirta medžiaga suteikia galimybę jaustis ramiu, kad drabužis tarnaus ilgai bei ilgą laiką išliks kokybiškas, nepakeis savo išvaizdos nuo nuolatinio skalbimo.

  Tvido drabužių priežiūra


  Tvido vilna nėra lepi, tačiau kaip ir visa kita vilna – reikalauja minimalios priežiūros. Neskalbkite aukštoje temperatūroje, nelyginkite ir nenaudokite džiovykles. Žinoma, skalbti skalbyklėje galima, tačiau neaukštoje temperatūroje. Išskalbus rekomenduojama drabužį pakabinti vėjyje, kur būtent jis tinkamai ir išdžius. Taip pat nereikia jokių specialių skalbimo priemonių – labai puikiai pasitarnaus ir milteliai.