Tvido siūlai

 • Kokybiški tvido siūlai dažniausiai džiugina funkcionalumu, kadangi iš jų galima pagaminti labai įvairius drabužius, kurie tinka skirtingais sezonais. Kadangi šio tipo siūlai naudojami tiek mezgant rankomis, tiek mašinomis – puikiai patenkina tiek verslininkų, tiek individualių mezgėjų poreikius. Prieš mezgant tvido siūlais rekomenduojame nusimegzti mažą pavyzdį, kuris leis pamatyti – kaip krenta šiais siūlais megztas raštas. Dažniausiai jis kinta, tad pamačius kelis žingsnius į priekį – pavyks apsispręsti, ar tvido siūlai Jums tinkamas pasirinkimas.

   

  Tvidas – kas tai?

  Šių siūlų reikšmė turbūt žinoma daugeliui, nes audinys labai plačiai naudojamas skirtingo pobūdžio drabužiams pagaminti. Mezgimui.lt gali nudžiuginti ir labai plačia spalvų palete, kuri leis nusimegzti tokius drabužius, kokių labiausiai norite. Ne tik modelio prasme, tačiau ir spalvine gama.


  Žinoma, dar vienas privalumas, kad tvidas suteikia galimybę išlaisvinti savo fantaziją. Paprasčiausiai megzti šiais siūlais labai paprasta, o manevringi atspalviai padeda sukurti išskirtinio grožio drabužius. Tvido siūlai labai puikiai tinka ir tokiu atveju, kai mezgama lygaus rašto drabužius, ir tokiu atveju, kai norite išskirtinio grožio raštuotų gaminių. Galiausia, iš šių siūlu kurti drabužiai labai nesunkiai derinami su kitokių siūlų apranga: tiek su lengvomis skraistėmis, tiek su storomis vilnonėmis kojinėmis.

   

  Tvido siūlai internetu

  Šių siūlų vilna yra labai mėgstama, tad visada verta įsigyti didesnius jos kiekius. Ypač tokiu atveju, kai pamatėte nuolaidą. Mezgimui.lt reguliariai siūlo įvairias akcijas, tad sekite informaciją ir įsigykite mezgimo siūlus pigiau.


  Tvidas, užsisakius internetu, bus pristatytas iki Jums labiausiai tinkamos vietos Jums labiausiai tinkamu metu. Audinys papildomai įgauna garantijas, tad visada turite grąžinimo galimybę, jeigu gauta vilna jums netinka. Mezgimui.lt siūloma siūlų kaina – patraukli, tad pirkite internetu ir sutaupykite. Galiausiai, mezgimo siūlų katalogas nuolatos pildomas, tad sekite info ir žiūrėkite, ką parduotuvė pasiūlys Jums rytoj. Jeigu turite klausimų dėl siūlų pasirinkimo – visada galite susisiekti su mumis asmeniškai. Atsakysime į visus klausimus ir rasime kompromisą, kuris patenkins visų poreikius. Jeigu Jums reikalingi dideli vilnos kiekiai – kreipkitės asmeniškai.

  Tvido siūlai su šilku
  Kodas: TV47

  Sudėtis: 60% Merino vilna VW, 20% šilkas SE, 20% Nailonas PA
  Metražas: 100g/400m
  suktas iš dviejų gijų (2/80)
  Mėlyna

  Ингредиенты: 60% мериносовая шерсть VW, 20% шелк SE, 20% нейлон PA 

  28.80
  (28.80/Kg)
  36.00 Sutaupykite 7.20
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Tvidas 100% merino vilna
  Kodas: TV51

  Sudėtis: 100% Merino vilna VW
  Metražas: 100g/700m
  Suktas iš 2 gijų (2/14)
  Art: SCOTLAND 

  Ингредиенты: 100% мериносовая шерсть VW

  45.00
  (45.00/Kg)
  Tvidas 100% merino vilna
  Kodas: TV49

  Sudėtis: 100% Merino vilna VW
  Metražas: 100g/700m
  Suktas iš 2 gijų (2/14)
  Art: SCOTLAND 

  Ингредиенты: 100% мериносовая шерсть VW

  45.00
  (45.00/Kg)
  Tvidas 100% merino vilna
  Kodas: TV50

  Sudėtis: 100% Merino vilna VW
  Metražas: 100g/700m
  Suktas iš 2 gijų (2/14)
  Tamsiai pilka
  Art: SCOTLAND 

  Ингредиенты: 100% мериносовая шерсть VW

  45.00
  (45.00/Kg)
  Prekė išparduota. Susisiekite
  Tvido siūlai
  Kodas: TV44

  Sudėtis: 60% Vilna WO, 20% Viskozė VI, 20% Nailonas PA
  Metražas: 100g/380m

  24.00
  (24.00/Kg)
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Tvidas – skirtingiems drabužiams


  Tvido siūlai naudojami labai skirtingo pobūdžio drabužiams pagaminti. Kodėl? Tvido drabužiai ne tik puikiai atrodo, tačiau ir nėra lepūs, jiems nereikia skirti daug priežiūros, kad ilgą laiką pavyktų džiaugtis funkcionalumu.

  Populiariausi ir dažniausiai mezgami tvido drabužiai:

  • Švarkas;
  • Švarkelis;
  • Suknelė;
  • Sijonas;
  • Striukė;
  • Paltas;
  • Liemenė
  • Kelnės.

  Tvirta medžiaga suteikia galimybę jaustis ramiu, kad drabužis tarnaus ilgai bei ilgą laiką išliks kokybiškas, nepakeis savo išvaizdos nuo nuolatinio skalbimo.

  Tvido drabužių priežiūra


  Tvido vilna nėra lepi, tačiau kaip ir visa kita vilna – reikalauja minimalios priežiūros. Neskalbkite aukštoje temperatūroje, nelyginkite ir nenaudokite džiovykles. Žinoma, skalbti skalbyklėje galima, tačiau neaukštoje temperatūroje. Išskalbus rekomenduojama drabužį pakabinti vėjyje, kur būtent jis tinkamai ir išdžius. Taip pat nereikia jokių specialių skalbimo priemonių – labai puikiai pasitarnaus ir milteliai.